O nas

Nasza firma to nie tylko ogromne doświadczenie gdy chodzi o wywóz gruzu Katowice, odpadów budowlanych i zielonych, czy jakichkolwiek śmieci, Silesiagruz to przede wszystkim profesjonalne oraz kompleksowe podejście do każdego klienta. Działamy na terenie miasta Katowic oraz okolicy, gdzie zawsze jesteśmy do dyspozycji wraz z naszym zapleczem technicznym, jakim co oczywiste dysponujemy.

Fachowcy oraz specjaliści jakich u nas spotkasz, to ludzie jacy sprawnie wykonują wywóz śmieci Katowice, wraz z szybkim jego załadunkiem czy transportem wszelakiej maści odpadów budowlanych i zielonych.

Silesiagruz to nie tylko wywóz gruzu i odpadów budowlanych w Katowicach, to także niezbędne kontenery jakich wynajęcie oferujemy, sprzęt, czy też możliwość zrealizowania wraz z nami rozbiórki obiektów i wyburzenia budynków.

Dzięki nam w miejscu gdzie znajduje się gruz, śmieci, odpady budowlane i zielone, ziemia oraz inne śmieci zawsze pozostanie porządek, co za tym idzie jednocześnie zagwarantujemy ich utylizację czy ewentualny recykling.

Obsługujemy nie tylko klientów indywidualnych, ale również firmy czy przedsiębiorców budowlanych, dla których wywóz gruzu Katowice i okolicy, także innych odpadów budowlanych albo śmieci, stał się wygodnym i komfortowym rozwiązanie, wręcz idealną co do tego opcją.

Odbierzemy każdą ilość gruzu, różne śmieci czy też odpady budowlane, elementy wyposażenia i stare meble, zawsze dbając o ich załadunek, transport oraz co dla nas ważne utylizację lub recykling.

Wywóz śmieci Katowice to coś w czym się specjalizujemy, a więc rzetelnie oraz sprawnie podchodzimy, w kontekście realizowanych przez nas usług.

Wraz z nami, posprzątasz każdy plac budowy z gruzu i odpadów jakie się na nim znajdują, pozbędziesz się niepotrzebnej ziemi lub gleby, a nawet zadbasz o porządek w danym miejscu.

Wywóz gruzu Katowice i okolice to nie wszystko co oferujemy naszym klientom, zabierzemy jakiekolwiek stare meble, wyposażenie wnętrz czy pomożemy w fachowo przeprowadzonej rozbiórce starego budynku i wyburzeniu niepotrzebnego obiektu.