Wywóz gruzu Świętochłowice

Chcesz wynająć kontener na gruz w Świętochłowicach? A może masz do wywiezienia meble lub inne rodzaje odpadów? Wybierz naszą firmę! 

 

Jeśli masz do wywiezienia śmieci, jesteśmy gotowi do pomocy. Nasza firma zajmuje się wynajmem kontenerów na odpady wraz z usługą ich utylizacji. Dysponujemy różnymi rodzajami kontenerów na wynajem, które mogą być dopasowane zarówno do mniejszych, jak i większych projektów. 

 

Wywóz gruz Świętochłowice – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wywozu gruzu i innych odpadów! 

 

Kontenery na gruz Świętochłowice – jakie usługi oferujemy klientom? 

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu usług komunalnych na terenie górnośląskich miejscowości. 

 

Naszą specjalnością są kontenery na gruz – Świętochłowice to jedno z tych miast, w którym je dostarczamy. Również zajmujemy się odbiorem innego rodzaju odpadów, między innymi po budowach, remontach, opróżnieniu mieszkań i domów, porządkach. 

 

Dzięki temu, że dysponujemy nowoczesnym zapleczem i posiadamy przeszkolonych pracowników, możemy zaoferować usługi na bardzo wysokim poziomie, co przełożyło się na wiele pozytywnych opinii, jakie otrzymaliśmy od klientów. 

 

Prowadzony przez nas wywóz gruzu oraz innych odpadów w Świętochłowicach skierowany jest do wszystkich klientów, którym zależy na szybkim i wygodnym pozbyciu się śmieci, między innymi do: 

 • Osób fizycznych, 
 • Przedsiębiorców, 
 • Instytucji, 
 • Organizacji, 
 • Fundacji. 

 

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu i skoncentrowaniu na potrzebach klientów oferujemy usługi na najwyższym poziomie! 

 

Kontenery na śmieci Świętochłowice – co odbieramy? 

Nasza firma prowadzi wywóz odpadów w Świętochłowicach w bardzo szerokim zakresie, między innymi jest to: 

 

Wywóz gruzu w Świętochłowicach 

Wywozimy różne rodzaje gruzu, w tym gruz ceglany, betonowy oraz zmieszany, który jest pozostałością prac remontowych, wyburzeń. 

 

Wywóz odpadów budowlanych w Świętochłowicach 

Odbieramy od naszych klientów różne typy odpadów po budowie, remoncie, modernizacji, na przykład prowadzimy wywóz styropianu oraz wywóz wełny mineralnej, wywóz ceramiki, wywóz papy i innych materiałów dekarskich, wywóz resztek materiałów, opakowań, folii. 

 

Wywóz mebli w Świętochłowicach 

Nasze kontenery na śmieci znakomicie sprawdzają się również do usuwania niechcianych mebli, między innymi szafek, szaf, stołów, krzeseł, regałów, komód i innego niepotrzebnego umeblowania. 

 

Wywóz gabarytów w Świętochłowicach 

Również prowadzimy wywóz odpadów gabarytów innych rodzajów, między innymi AGD, RTV, konstrukcji, które w przeciwnym razie byłyby trudne do samodzielnego usunięcia bez odpowiedniego kontenera. 

 

Wywóz odpadów Świętochłowice – jak przebiega usługa krok po kroku? 

Aby zamówić kontenery na śmieci w Świętochłowicach w naszej firmie, wystarczy tylko przejście tych kroków: 

 

 1. Zadzwoń lub napisz do nas

Skontaktuj się z naszą firmą, aby uzgodnić wszelkie szczegóły dotyczące obsługi, między innymi opisz nam rodzaj odpadów, ich ilość, a także wskaż na termin i miejsce dostawy kontenera na odpady. Na tej podstawie wycenimy usługę. 

 

 1. Dostarczymy kontener na miejsce

W następnym kroku dostarczamy kontenery na śmieci we wskazane przez klienta miejsce. Należy pamiętać o tym, że miejsce na kontener jest czyste i równe. W przypadku, gdy przestrzeń pod kontener ma innego właściciela, konieczne jest uzyskanie jego zgody. 

 

 1. Napełnij kontener odpadami

W następnym kroku należy napełnić kontener odpadami. Zalecamy zamówienie kontenera z wyprzedzeniem przed rozpoczęciem prac, ponieważ wtedy można na bieżąco umieszczać w nim odpady. 

 

 1. Odbieramy zapełniony odpadami kontener

W ostatnim kroku następuje odbiór kontenera przez naszych pracowników. Następuje on w uzgodnionym terminie odbioru. Następnie utylizujemy odpady zgodnie z ich przeznaczeniem. 

 

Wywóz śmieci Świętochłowice – dlaczego warto wybrać naszą firmę? 

 • Posiadamy duże doświadczenie w branży komunalnej, 
 • Dysponujemy różnymi typami kontenerów do wynajmu, 
 • Elastycznie dopasowujemy nasze usługi do potrzeb klientów, 
 • Mamy atrakcyjny cennik wynajmu kontenerów, 
 • Szybko dostarczamy kontenery do naszych klientów – już w 24 godziny, 
 • Odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty. 

FAQ – wywóz gruzu Świętochłowice

Tak, nasza firma pobiera opłaty za realizację usług, natomiast istnieje możliwość darmowego przekazania odpadów do PSZOK-u, przy czym konieczne jest dostarczenie ich tam we własnym zakresie. PSZOK odbiera odpady za darmo od osób opłacających rachunki za śmieci, natomiast należy pamiętać o tym, że mogą pojawiać się ograniczenia w ich przyjmowaniu. 

Naszym celem jest jak najszybsze dostarczanie do klientów kontenerów na odpady, dlatego najczęściej dowozimy je na miejsce w ciągu 24 godzin. W przypadku większej liczby zamówień czas ten może ulec wydłużeniu. 

Standardowo czas trwania najmu kontenerów w Świętochłowicach wynosi 7 dni, ale możemy również wydłużyć ten okres na zamówienie klientów. 

Nie, prowadzimy tylko wywóz odpadów z użyciem kontenerów.