Wywóz gruzu Ruda Śląska

Nasza firma od wielu lat zajmuje się wywozem gruzu na terenie Śląska – jesteśmy dostępni również dla naszych klientów w Rudzie Śląskiej! 

 

Jeśli chcesz zamówić kontenery na gruz, Ruda Śląska to miasto, w którym jesteśmy gotowi do pomocy. Również zajmujemy się wywożeniem innego rodzaju odpadów. Oferujemy naszym klientom różne rozmiary kontenerów na śmieci, z szybkim podstawieniem ich na miejsce oraz w przystępnych cenach.  

 

Kompleksowy wywóz odpadów Ruda Śląska – skontaktuj się z naszą firmą, aby zamówić usługę wywozu gruzu oraz innych śmieci już teraz! 

 

Kontenery na gruz Ruda Śląska – co znajduje się w naszej ofercie? 

Samodzielne pozbycie się niepotrzebnych przedmiotów może być nie lada wyzwaniem, gdy nie ma się odpowiedniego zaplecza, rąk do pomocy czy czasu. W takiej sytuacji warto zdecydować się na pomoc firmy komunalnej, która będzie mogła zająć się tym wszystkim bez problemów! 

 

Nasza firma oferuje kontenery na śmieci różnego rodzaju wraz z podstawieniem ich u klienta i następnie odbiorem oraz utylizacją zawartości.  

 

Prowadzona przez nas obsługa często wybierana jest w poniższych sytuacjach: 

 • Wyburzenia obiektów, 
 • Budowy, 
 • Remonty, 
 • Generalne porządki, 
 • Sprzedaż nieruchomości, 
 • I wiele innych. 

 

Jesteśmy zawsze gotowi do pomocy, gdy koniczny jest wywóz odpadów różnych typów i w każdej ilości – wystarczy jedynie zadzwonić albo napisać do naszej firmy, aby zamówić obsługę! 

 

Kontenery na śmieci Ruda Śląska – jakie odpady odbieramy? 

W naszej firmie zajmujemy się odbiorem i utylizacją wielu odpadów na zamówienie klientów, dlatego wtedy, gdy chcesz pozbyć się ich bez większych trudności, jesteśmy zawsze do dyspozycji. 

 

Nasza oferta to między innymi: 

 • Wywóz gruzu – odbieramy różne typy gruzu, między innymi gruz ceglany, betonowy czy gruz zmieszany powstały po wyburzeniach, remontach, 
 • Wywóz odpadów budowlanych – prowadzimy usługi wywozu różnych typów odpadów powstałych po pracach budowlanych i remontowych, na przykład stolarki drzwiowej, ceramiki sanitarnej, drewna, folii i innych śmieci, 
 • Wywóz materiałów dociepleniowych – oferujmy wywóz styropianu oraz wywóz wełny mineralnej odbywający się zgodnie z przepisami, 
 • Wywóz mebli – doskonale wiemy, że pozbycie się starych i niepotrzebnych mebli może być problematyczne, dlatego naszym klientom oferujemy usługi ich szybkiego i sprawnego wywozu, 
 • Wywóz gabarytów – także zajmujemy się wywożeniem innego rodzaju odpadów o większych gabarytach, na przykład AGD. 

 

Niezależnie od tego, jakie kontenery na śmieci są potrzebne, nasza firma jest gotowa do pomocy w utylizacji! 

 

Wywóz odpadów Ruda Śląska – obsługa krok po kroku 

Skorzystanie z usług w naszej firmie komunalnej jest bardzo proste. Zobacz, jak dokładnie odbywa się obsługa krok po kroku! 

 

 1. Kontakt z naszą firmą

W pierwszej kolejności konieczne jest skontaktowanie się z naszą firmą, aby uzgodnić szczegóły dotyczące obsługi. W celu zamówienia usługi konieczne jest między innymi podanie rodzaju odpadów, ich ilości, terminu odbioru, a także lokalizacji.  

 

Nasi pracownicy będą mogli przygotować indywidualną ofertę oraz odpowiedzieć na wszystkie pytania związane z usługą, gdy będzie to konieczne. 

 

 1. Podstawienie kontenera

W następnej kolejności nasza firma postawia kontener pod wskazany adres w Rudzie Śląskiej w umówionym wcześniej terminie. 

  

Należy pamiętać o tym, aby dokładnie przygotować teren pod kontener. Powinien mieć on odpowiednią wielkość oraz powinien być łatwo dostępny. W przypadku, gdy teren ten należy do gminy albo miasta, konieczne jest uzyskanie odpowiedniej zgody. 

 

 1. Napełnienie kontenera odpadami

Gdy kontener zostanie umieszczony w wyznaczonym miejscu, można zacząć napełniać go odpadami. 

 

Czas trwania najmu kontenera zależny jest od wcześniejszych uzgodnień i najczęściej trwa on 7 dni. 

 

 1. Odebranie kontenera

Po zakończeniu czasu najmu lub też po wcześniejszym kontakcie z naszą firmą odbieramy kontener od klienta. 

 

Następnie kontener razem z odpadami jest przewożony w miejsce, gdzie następuje ich utylizacja odbywająca się zgodnie z obowiązującymi przepisami. 

 

Wywóz śmieci Ruda Śląska – dlaczego warto wybrać właśnie nas? 

 • Niskie ceny obsługi, 
 • Duży wybór kontenerów, 
 • Kompleksowa pomoc, 
 • Szybka i sprawna dostawa kontenerów, 
 • Pozytywne opinie klientów. 

FAQ – wywóz gruzu Ruda Śląska

Nasza firma przyjmuje opłaty gotówkowe w formie przedpłaty przed zrealizowaną usługą. 

Zazwyczaj wynajmujemy naszym klientom kontenery na okres 7 dni, natomiast możemy również zaoferować je na dłużej po wcześniejszych uzgodnieniach. 

Sposobem na darmowe pozbycie się gruzu oraz innych rodzajów odpadów jest skorzystanie z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, czyli w skrócie PSZOK. Należy jednak pamiętać o tym, że dostawa odpadów do punktu musi odbywać się samodzielnie i mogą obowiązywać w nim ograniczenia dotyczące ich ilości. 

Najczęściej możemy przekazać je naszym klientom już w ciągu 24 godzin od momentu zlecenia usługi.