Wywóz gruzu Tychy

Masz sporo gruzu do wywiezienia w Tychach? A może prowadzisz prace budowlane i chcesz pozbyć się resztek materiałów? Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy! 

 

Zajmujemy się świadczeniem usług komunalnych na terenie Śląska już od lat i obecnie mamy wielu zadowolonych klientów, którzy regularnie korzystają z naszych usług, by szybko i sprawnie pozbyć się różnych odpadów. Jeśli zależy Ci na czasie i wygodzie, jesteśmy zawsze gotowi do pomocy. 

 

Wywóz gruzu Tychy – zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą! 

 

Kontenery na gruz Tychy – kiedy warto skorzystać z naszej obsługi? 

W naszej firmie komunalnej specjalizujemy się w wynajmie kontenerów na odpady na terenie Śląska. Prowadzimy również wywóz odpadów w Tychach oraz w okolicznych miejscowościach, służąc kompleksowym wsparciem w ich usuwaniu z podwórek, placów, strychów, garażów, piwnic, domów, mieszkań i przedsiębiorstw. 

 

Swoje usługi kierujemy do wszystkich osób, których celem jest szybkie pozbycie się różnych rodzajów odpadów – wśród naszych klientów znajdują się osoby fizyczne (prywatne), przedsiębiorcy, instytucje, organizacje i fundacje. 

 

Skorzystanie z naszej obsługi w ramach wywozu odpadów jest doskonałym wyborem w wielu sytuacjach, między innymi: 

 • Prowadzenie robót budowlanych, 
 • Remonty, modernizacje, rozbudowy, 
 • Wykonanie wyburzenia, 
 • Przeprowadzka do innego lokum, 
 • Opróżnienie nieruchomości, 
 • Sprzedaż nieruchomości. 

 

Gdy potrzebujesz sprawdzonego partnera w usuwaniu odpadów, po prostu skontaktuj się z nami już teraz, aby zamówić kontenery na śmieci w Tychach! 

 

Kontenery na śmieci Tychy – jakie odpady wywozimy? 

W naszej firmie zajmujemy się wywozem różnego rodzaju odpadów, które następnie utylizujemy zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami. To pozwala nam na zapewnienie naszym klientom spokoju i komfortu, gdy konieczne jest pozbycie się ich szybko i wygodnie! 

 

Nasza oferta obejmuje poniższe rodzaje usług: 

 • Wywóz gruzu – pozbywamy się różnych rodzajów gruzu po pracach wyburzeniowych, remontowych, w tym gruzu betonowego, ceglanego, 
 • Wywóz odpadów budowlanych – wywozimy różne rodzaje odpadów budowlanych, na przykład resztki materiałów, opakowań, folie, 
 • Wywóz papy – prowadzimy wywóz papy bitumicznej używanej na dachy oraz do prac izolacyjnych, 
 • Wywóz materiałów termoizolacyjnych – realizujemy wywóz styropianu oraz wywóz wełny mineralnej, a także innego rodzaju materiałów stosowanych do ocieplania nieruchomości, 
 • Wywóz mebli – nasza firma zajmuje się wywozem różnych typów mebli, na przykład meblościanek, stołów, krzeseł, szaf, szafek, regałów, półek, kompletów wypoczynkowych, 
 • Wywóz gabarytów – prowadzimy również wywóz innego rodzaju odpadów gabarytowych, między innymi AGD, RTV, konstrukcji. 

 

Wywóz odpadów Tychy – obsługa krok po kroku 

Gdy chcesz zamówić usługę wywozu odpadów w naszej firmie, sprawdź, jak odbywa się ona dokładnie krok po kroku: 

 

 1. Zadzwoń albo napisz do naszej firmy

Chcesz skorzystać z naszej oferty wywozu odpadów w Tychach? Po prostu skontaktuj się z nami telefonicznie albo internetowo, podając nam dokładne informacje dotyczące typu i ilości odpadów, czasu trwania i daty najmu, a także miejsca dostawy kontenera. 

 

 1. Odbierz kontener

W ustalonym dniu dostarczamy kontener bezpośrednio pod wskazany adres. Nasz pracownik przekazuje również umowę i pobiera opłatę, jeśli nie została ona wniesiona wcześniej. Pamiętaj, by odpowiednio przygotować miejsce pod kontener i w razie potrzeby uzyskaj zgodę właściciela terenu, na którym ma być on ustawiony. 

 

 1. Napełnij kontener odpadami

Następnie możesz przystąpić do napełnienia kontenera odpadami, najlepiej w trakcie prowadzenia prac, dlatego warto zdecydować się na jego wcześniejsze wynajęcie. 

 

 1. Utylizacja odpadów

Po upływie terminu najmu nasza firma odbiera kontener i przeprowadza zgodną z przepisami utylizację odpadów. 

 

Wywóz śmieci Tychy – dlaczego nasza firma? 

 • Mamy duże doświadczenie w ramach usług wynajmu kontenerów, 
 • Posiadamy wiele kontenerów do wynajmu dla naszych klientów, 
 • Odbieramy różne rodzaje odpadów, 
 • Zapewniamy korzystne ceny obsługi, 
 • Elastycznie dopasowujemy się do potrzeb klientów, 
 • Jesteśmy stale gotowi do pomocy. 

FAQ – wywóz gruzu Tychy

Ceny ustalane są indywidualnie z naszymi klientami na podstawie rodzaju odpadów i ich ilości, a także czasu trwania najmu kontenera. 

Jest to możliwe w przypadku przekazania ich do PSZOK-u. Dokładne informacje o jego działaniu w Tychach można znaleźć w internecie. 

Zazwyczaj nasza firma podstawia je w ciągu 24 godzin do klientów, chyba że mamy dużą liczbę zleceń, co powoduje wydłużenie tego czasu. 

Standardowo czas trwania najmu kontenera w naszej firmie to 7 dni, ale również można go wydłużyć, zależnie od potrzeb. 

Opłaty przyjmujemy w formie gotówki i przedpłaty. 

Nie, prowadzimy tylko wynajem kontenerów na odpady.