Wywóz gruzu Żory

Pozbądź się niepotrzebnych materiałów budowlanych, gruzu oraz innych odpadów w Żorach bez problemów razem z naszą firmą komunalną! 

 

Nasza oferta obejmuje kontenery na śmieci – Żory to miejscowość, na terenie której jesteśmy stale do dyspozycji naszych klientów. Prowadzimy tutaj wywóz gruzu, odpadów budowlanych, gabarytów, mebli oraz innego rodzaju odpadów.  

 

Gdy chcesz zamówić kontenery na gruz, Żory i okoliczne miejscowości, to obszar, gdzie możemy podstawić je już w ciągu 24 godzin! 

 

Kontenery na gruz Żory – kiedy je zamówić? 

W naszej firmie jesteśmy skoncentrowani na tym, aby oferować klientom obsługę na najwyższym możliwym poziomie. Właśnie dlatego jesteśmy stale gotowi co pomocy, gdy konieczne jest pozbycie się różnych typów odpadów! 

 

Zajmujemy się wywożeniem różnych rodzajów śmieci, między innymi z podwórek, garażów, strychów, piwnic, domów, mieszkań, firm. Swoje usługi adresujemy do różnych klientów, w tym do osób prywatnych i przedsiębiorców, którym zależy na szybkim i sprawnym pozbyciu się odpadów. 

 

Nasza oferta skierowana do klientów Żor będzie doskonałym wyborem wtedy, gdy: 

 • Planuje się wyburzenie budynku, 
 • Prowadzi się prace budowlane, remontowe, renowacyjne, 
 • Zamierza się opróżnić budynek, na przykład przed jego sprzedażą, remontem, przeprowadzką, 
 • Wykonuje się generalne porządki. 

 

Każda z tych sytuacji wymaga pozbycia się różnych rodzajów odpadów, dlatego też my jesteśmy wtedy całkowicie gotowi do pomocy. Wystarczy jedynie skontaktować się z naszą firmą, aby uzgodnić szczegóły i odebrać kontener już w ciągu 24 godzin! 

 

Kontenery na śmieci Żory – co usuwamy? 

Naszym naczelnym celem jest kompleksowa pomoc klientom, dlatego też oferujemy kontenery o różnych pojemnościach, które mogą być wykorzystane do usuwania różnych typów odpadów. 

 

W naszej ofercie znaleźć można: 

 • Wywóz gruzu – wywozimy różne typy gruzu, w tym gruz po wyburzeniach budynków, konstrukcji, taki jak gruz ceglany, betonowy czy zmieszany, 
 • Wywóz odpadów budowlanych – pozbywamy się różnych materiałów budowlanych, na przykład oferujemy wywóz wełny mineralnej, wywóz styropianu oraz wywóz papy, 
 • Wywóz mebli – zajmujemy się wywozem różnych rodzajów mebli, między innymi meblościanek, kompletów wypoczynkowych, szaf, stołów, krzeseł, łóżek, regałów, komód, 
 • Wywóz gabarytów – pozbywamy się wielu typów gabarytów, które są bardzo wymagające w samodzielnym usuwaniu, na przykład AGD, RTV, 
 • Wywóz innych odpadów. 

 

Gdy masz do wywiezienia tego typu odpady, jak zaprezentowane powyżej, zamów kontenery na śmieci w Żorach w naszej firmie! 

 

Wywóz odpadów Żory – jak zamówić kontener? 

Zamówienie kontenera w naszej firmie jest bardzo prostą czynnością, dlatego też poniżej dokładnie prezentujemy, jak odbywa się taka usługa krok po kroku: 

 

 1. Skontaktuj się z nami

Jeżeli zamierzasz zamówić kontenery na gruz w Żorach albo innego rodzaju kontenery na odpady, skontaktuj się w pierwszej kolejności z naszą firmą. Możesz zrobić to telefonicznie albo internetowo przez naszą stronę. 

 

Podczas zamawiania usługi konieczne jest podanie dokładnych informacji, które odnoszą się do typu odpadów, ich ilości, terminu i czasu trwania najmu oraz miejsca podstawienia kontenera na odpady. Na tym etapie przyszykujemy także wycenę usługi. 

 

 1. Dostarczymy do Ciebie kontener

W następnym kroku nasza firma zajmuje się dostawą kontenera do klienta, pod wskazany przez niego adres. 

 

Należy odpowiednio przygotować miejsce pod podstawienie kontenera, ponieważ powinno być ono czyste i równe. Jeżeli miejsce to należy do innego właściciela, na przykład do gminy albo miasta, należy uzyskać ich zgodę. 

 

 1. Napełnij kontener odpadami

Pusty kontener można następnie rozpocząć napełniać odpadami, zgodnie z wcześniejszymi uzgodnieniami, na przykład może być to gruz. 

 

Żeby przeprowadzenie tego procesu było szybsze i wygodniejsze, rekomendujemy zamówienie kontenera przed wystartowaniem prac. 

 

 1. Odbieramy kontener

W ostatnim kroku nasza firma zajmuje się odbiorem kontenera od klienta. Potem odpady znajdujące się w kontenerze są utylizowane zgodnie z przepisami obowiązującymi w Polsce. 

 

Wywóz śmieci Żory – dlaczego warto wybrać naszą ofertę? 

 • Nasza firma ma duże doświadczenie w branży. 
 • Dysponujemy kontenerami o różnych pojemnościach, 
 • Odbieramy odpady różnych typów, 
 • Zapewniamy przystępne ceny usług, 
 • Jesteśmy elastyczną firmą, która dostosowuje się do potrzeb klientów, 
 • Podstawiamy kontenery na miejsce nawet w 24 godziny. 

FAQ – wywóz gruzu Żory

Tak, nasza firma pobiera opłaty za wywiezienie odpadów od klientów. Za darmo można oddać odpady do punktu PSZOK. 

W większości przypadków podstawiamy kontenery pod konkretny adres już w ciągu 24 godzin, ale przy większej liczbie zleceń czas ten może ulec wydłużeniu. 

Najczęściej wynajmujemy kontenery na okres 7 dni, natomiast w określonych sytuacjach czas ten może być wydłużony na życzenie klienta. 

Nasza firma pobiera opłaty w formie gotówkowej albo jako przedpłata. 

Nie, nie świadczymy takiej usługi dla naszych klientów, jedynie zajmujemy się wynajmem kontenerów.