Wywóz gruzu Jaworzno

Zamów wywóz gruzu, wywóz odpadów budowlanych i wywóz mebli w naszej firmie! Zajmujemy się świadczeniem usług wywozu opadów z użyciem kontenerów na wynajem w Jaworznie i okolicach – razem z nami pozbędziesz się odpadów szybko, wygodnie i skutecznie! 

 

Oferujemy kontenery na śmieci w różnych rozmiarach z usługą utylizacji odpadów. Nasi pracownicy podstawią kontener pod wskazany adres już w ciągu 24 godzin, a potem odbiorą go razem z zawartością. 

 

Wywóz gruzu Jaworzno – zobacz już teraz naszą pełną ofertę i dołącz do grona naszych klientów! 

 

Kontenery na gruz Jaworzno – jakie usługi świadczymy? 

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu usług komunalnych i oferuje kompleksową obsługę w tym zakresie na terenie Śląska. 

 

Specjalnością naszej firmy są kontenery na śmieci – wynajmujemy je z dostawą na terenie Jaworzna oraz okolicznych miejscowości. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz do instytucji, organizacji, fundacji. 

 

Jeżeli chcesz szybko pozbyć się różnych rodzajów odpadów, wystarczy, że skontaktujesz się z naszą firmą, a my następnie dostarczymy kontener bezpośrednio pod wskazany przez Ciebie adres.  

 

Nasza oferta jest doskonałym wyborem w poniższych sytuacjach: 

 • Wyburzenia różnych nieruchomości i konstrukcji, 
 • Prowadzenie prac budowlanych, 
 • Remonty, renowacje i modernizacje, 
 • Generalne porządki, 
 • Opróżnianie nieruchomości, 
 • Przeprowadzki.  

 

Wywóz odpadów Jaworzno – gdy masz do wywiezienia odpady w Jaworznie, jesteśmy gotowi do pomocy! 

 

Kontenery na śmieci Jaworzno – jakie odpady wywozimy? 

Nasza firma specjalizuje się w odbiorze różnego typu odpadów od klientów, między innymi prowadzimy: 

 

 • Wywóz gruzu – zajmujemy się wywozem różnych rodzajów gruzu po pracach wyburzeniowych i remontowych, na przykład gruzu betonowego, ceglanego i gruzu mieszanego. 
 • Wywóz odpadów budowlanych – nasze kontenery na śmieci doskonale sprawdzają się wtedy, gdy konieczne jest zutylizowanie odpadów budowlanych, na przykład ceramiki, solarki, resztek materiałów, opakowań, folii pozostałych po budowie czy remoncie. 
 • Wywóz materiałów termoizolacyjnych – wywóz styropianu oraz wywóz wełny mineralnej. 
 • Wywóz materiałów dekarskich – prowadzimy wywóz papy oraz innego rodzaju materiałów używanych na dachy. 
 • Wywóz mebli – wywozimy różne typy mebli, w tym regały, szafy, szafki, meble kuchenne, krzesła, stoły, biurka, łóżka.  
 • Wywóz gabarytów – nasza firma prowadzi usługi wywozu różnych typów gabarytów, które są trudne w samodzielnym transporcie, na przykład sprzętu RTV, AGD, konstrukcji.  

 

Wywóz odpadów Jaworzno – jak wygląda zamówienie kontenera? 

Jeśli chcesz zamówić kontenery na śmieci, Jaworzno to jedno z wielu miast, w którym jesteśmy do dyspozycji naszych klientów. Obsługa w naszej firmie odbywa się następująco: 

 

 1. Kontakt z nami

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub internetowego z naszą firmą, żeby złożyć zamówienie na kontenery na gruz oraz inne rodzaje odpadów w Jaworznie.  

 

Nasz pracownik zada wtedy pytania o rodzaj wywożonych odpadów, ich orientacyjną ilość, a także termin podstawienia kontenera i czas jego wynajmu. Również należy podać adres, pod który kontener ma być dostarczony. 

 

 1. Dowiezienie kontenera

W następnym kroku dowozimy kontener do naszego klienta pod wskazany przez niego adres. Zazwyczaj dostarczamy kontenery już w ciągu 24 godzin! 

 

Należy pamiętać o tym, by odpowiednio przygotować przestrzeń pod kontener, czyli miejsce, gdzie ma być on ustawiony, ma być równe i czyste, wolne od odpadów. Gdy przestrzeń, w której ma być ustawiony kontener, jest publiczna, trzeba uzyskać zgodę na jego ustawienie od właściciela, na przykład gminy czy miasta. 

 

 1. Napełnienie kontenera odpadami

W kolejnym kroku można przystąpić do napełnienia kontenera odpadami.  

 

Warto wcześniej wynająć kontener, gdy planuje się prowadzenie prac, co powoli na umieszczanie w nim odpadów na bieżąco. 

 

 1. Odebranie kontenera

Gdy zakończy się czas najmu, odbieramy kontener od klienta. 

 

Odpady znajdujące się w kontenerze są utylizowane zgodnie z przepisami obowiązującymi w Polsce. 

 

Wywóz śmieci Jaworzno – dlaczego warto wybrać naszą firmę? 

 • Wieloletnie doświadczenie w branży, 
 • Elastyczne usługi, 
 • Przystępne ceny, 
 • Szybka dostawa kontenerów, 
 • Różne rodzaje kontenerów na wynajem, 
 • Profesjonalna pomoc. 

 

FAQ – wywóz gruzu Jaworzno

Tak, usługi świadczone przez naszą firmę są związane z opłatą. Można skorzystać również z PSZOK-u, czyli Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, który odbiera odpady bez opłat od osób, które opłacają rachunki za zagospodarowanie odpadami. Odpady należy dowieźć we własnym zakresie. Z ich odbiorem mogą być związane ograniczenia. 

W większości przypadków kontenery na gruz oraz inne odpady na terenie Jaworzna dostarczamy do naszych klientów już w ciągu 24 godzin. W niektórych przypadkach czas dostawy może się wydłużyć.  

Nasza firma standardowo zajmuje się wynajmem kontenerów na czas 7 dni, natomiast można również wydłużyć ten okres na życzenie. 

Nie, nie zajmujemy się odbiorem worków big-bag.