Wywóz gruzu Chorzów

Chcesz łatwo i szybko pozbyć się gruzu lub innych odpadów w Chorzowie? Skorzystaj z usług naszej firmy komunalnej!  

 

Prowadzimy wywóz gruzu w Chorzowie oraz w innych miejscowościach na terenie Śląska, zapewniając każdemu z naszych klientów fachową i kompleksową obsługę. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem, zatrudniamy doświadczonych pracowników, a satysfakcja klientów jest dla nas priorytetem. 

 

Kontenery na śmieci Chorzów – sprawdź już teraz pełną ofertę i skontaktuj się z nami, aby skorzystać z naszej obsługi! 

 

Kontenery na gruz Chorzów – jakie usługi oferujemy? 

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele osób ma problemy z pozbyciem się odpadów zalegających na podwórkach, placach, działkach czy w budynkach. Właśnie dlatego oferujemy naszym klientom profesjonalne wsparcie, dzięki któremu można pozbyć się ich szybko i wygodnie! 

 

Specjalnością naszej firmy jest wywóz odpadów różnego rodzaju, który prowadzimy z wykorzystaniem kontenerów. Dysponujemy różnymi typami kontenerów, co powoduje, że możemy poradzić sobie zarówno z mniejszymi, jak i większymi wyzwaniami stawianymi przed nami przez klientów. 

 

Nasze kontenery na śmieci w Chorzowie mogą być znakomitym wyborem w poniższych sytuacjach: 

 • Budowa, 
 • Remonty, 
 • Renowacje, 
 • Modernizacje, 
 • Wyburzenia, 
 • Generalne porządki, 
 • Przeprowadzki, 
 • Sprzedaż nieruchomości, 
 • I wiele innych. 

 

Kontenery na śmieci Chorzów – co wywozimy? 

W naszej firmie oferujemy kontenery na śmieci różnych rodzajów, dlatego też z nami możesz pozbyć się wielu typów odpadów, które zalegają na Twoim podwórku, w domu, firmie, w budynkach gospodarczych czy na działkach. 

 

Jesteśmy gotowi do pomocy w wywiezieniu poniższych rodzajów odpadów: 

 • Wywóz odpadów budowlanych – zajmujemy się wywozem różnego typu odpadów pozostałych po przeprowadzonych pracach budowlanych, między innymi to wywóz styropianu oraz wywóz wełny mineralnej, wywóz stolarki otworowej, w tym drzwi i okien, wywóz papy oraz innych materiałów. 
 • Wywóz gruzu – szybko pozbywamy się różnego rodzaju gruzu, między innymi po wyburzeniach, remontach. 
 • Wywóz mebli – nasza firma komunalna zajmuje się wywożeniem różnego rodzaju mebli od klientów, na przykład po remoncie, generalnych porządkach, przy sprzedaży nieruchomości, 
 • Wywóz gabarytów – dysponujemy zapleczem pozwalającym nam na bezpieczne pozbycie się różnych przedmiotów gabarytowych. 
 • I wywóz innego rodzaju śmieci – skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się resztą. 

 

Wywóz odpadów Chorzów – jak wygląda usługa? 

Jeżeli chcesz zamówić kontenery na śmieci w Chorzowie w naszej firmie, zobacz, jak dokładnie odbywa się cała obsługa: 

 

 1. Kontakt z naszą firmą

W pierwszej kolejności skontaktuj się z nami, aby uzgodnić wszelkie szczegóły związane z realizacją usługi, między innymi przekaż nam informacje dotyczące tego, co chcesz wywieźć, jaka jest objętość odpadów, jaki termin Cię interesuje, a także podaj nam swój adres, pod który mamy dostarczyć kontener. 

 

 1. Dostawa kontenera

W następnej kolejności dostarczamy do naszych klientów kontener pod wskazany adres. Pamiętaj o tym, aby przygotować miejsce do jego podstawienia, aby było ono łatwo dostępne. Gdy chcesz postawić kontener na miejscu publicznym, na przykład należącym do gminy albo miasta, musisz uzyskać odpowiednią zgodę. 

 

 1. 3. Napełnienie kontenera

Potem należy napełnić kontener odpadami. Warto pamiętać o tym, że najlepiej zdecydować się na jego najem w trakcie lub przed rozpoczęciem prac, co znacznie je ułatwi. 

 

 1. Odbiór kontenera

Ostatni etap to odebranie kontenera, które następuje w uzgodnionym w umowie terminie lub też po kontakcie z naszą firmą. Następnie zajmujemy się utylizacją odpadów zgodnie z przepisami. 

 

Wywóz śmieci Chorzów – dlaczego warto wybrać naszą firmę? 

 • Posiadamy duże doświadczenie wywozie odpadów, 
 • Dysponujemy nowoczesnym zapleczem do prowadzenia usług, 
 • Nasi pracownicy są zawsze gotowi do pomocy, 
 • Odbieramy różne rodzaje odpadów od klientów, 
 • Zapewniamy przystępne ceny wywozu śmieci. 

 

FAQ – wywóz gruzu Chorzów

Darmowy wywóz gruzu jest możliwy wtedy, gdy przekaże się go samodzielnie do punktu PSZOK, czyli do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Należy pamiętać o tym, że przy oddawaniu gruzu do punktu mogą obowiązywać dodatkowe wymogi, na przykład dotyczące jego maksymalnej objętości. 

W naszej firmie najczęściej wynajmujemy kontenery na okres 7 dni, natomiast w razie potrzeby jesteśmy także w stanie wydłużyć okres najmu zgodnie z oczekiwaniami klientów. 

Przyjmujemy płatności gotówkowe w formie przedpłaty. Za usługę płaci się przy dostarczeniu kontenera. 

Nasza firma dysponuje rozbudowaną gamą kontenerów i najczęściej może podstawić je już w ciągu 24 godzin pod adres wskazany przez klienta. Czas ten jednak może wydłużyć się w przypadku większej liczby zamówień. 

Nie, nasza firma nie zajmuje się wywożeniem big-bagów, wynajmujemy jedynie kontenery w różnych pojemnościach.